Specialisti Pilku me nje propozim ideal per luleshtrydhen!

Specialisti i bujqesise Ilir Pilku i cili eshte gjithmone prezent per te dhene nje zgjidhje ne cdo problem qe paraqet sektori bujqesor. Se fundmi ne nje postim te zotit Pilku jepet nje propozim per te tregtuar luleshtrydhen e cila kete periudhe eshte ne pikun e prodhimit. Si pasoje e anomalive ne tregun vendas dhe ate […]

Çajrat qe bejne zevendesimin ideal te ujit

Është koha që të freskoheni në mënyrë të shëndetshme. Nëse jeni adhurues i lëngjeve dhe i pijeve të tjera, ekziston alternativa për ujin, e cila do t’ju japë efektin e njëjtë. Zieni çaj dhe lëreni të ftohet dhe kënaquni me të mirat të cilat jua ofron lloji i caktuar i çajit. Çaji i zi është shumë […]